Přírodní kosmetika

Při péči o pleť používám pečlivě vybranou přírodní kosmetiku MAAT a Nobilis Tilia.

MAAT je 100% přírodní, aromaterapeutická kosmetika určená všem, kteří věří v harmonizující moc přírody a touží po zdravé kráse bez chemických látek a jedů. Je bezpečná pro Vaše zdraví, účinná, šetrná k planetě Zemi a překrásně voňavá. Vzniká s láskou, péčí a hlubokou úctou k přírodě.

Nobilis Tilia je aromaterapeutická kosmetika. Sídlí v Českém Švýcarsku, kde vyrábí certifikovanou přírodní kosmetiku. Účinné a přitom maximálně šetrné receptury pečují o krásu a optimální výživu Vaší pleti a harmonizují Vaši náladu.

Proč jsem vybrala zrovna tuto kosmetiku?

Když jsem hledala kosmetické produkty, které budu používat ve svém Studiu, měla jsem jasná kritéria, která by měla vybraná značka splňovat. Chtěla jsem pouze přírodní a co nejčistší kosmetiku, která je ideálně vyráběná u nás v České Republice.
Bylo celkem složité najít značku, která nemá slovo “přírodní” pouze na reklamních letácích, ale která má opravdu složení podle mých náročných požadavků.

Měla jsem několik favoritů a vzhledem k mé vášni k aromaterapii byl celkem jasný směr, kterým se budu ubírat. Některé české značky jsem znala důkladně již z mé praxe, jiné pro mě byly nové.
Po delší době zkoušení a porovnávání jsem si vybrala pro svoji práci Nobilis Tilia, kde mě nejvíce přitahovala jejich řada Biofáze. Po absolvování kurzu a vyzkoušení co umí, mi bylo jasné, že tohle je přesně ta správná volba. Mé hledání však pokračovalo.

Díky náhodě jsem se dozvěděla o kosmetice Maat, která mě velice zaujala.
Na školení jsem se setkala s tvůrkyní a majitelkou značky Petrou Švábíkovou. Láska a úžasná energie, se kterou kosmetiku vyrábí, ze všech jejích výrobků doslova září. A já ji moc ráda předávám dál svým klientkám a klientům.

Reference

"Téměř všichni mě tipují na podstatně mladší verzi než na to, co opravdu stojí v mé občance. Velký podíl na tom má právě Janička. Pečlivě a s láskou se stará o moji zralou pleť a umí mi vždy skvěle doporučit ty správné přírodní produkty i pro domácí péči. Na Janičce vidíte, že je zapálená a svoji práci miluje. Proto ji teď miluje i moje jinak velmi citlivá a suchá pleť, která dřív nesprávnou péčí a zacházením velmi trpěla. Nyní je zářivá, mladě vypadající a hydratovaná. Dřívější neustálé pnutí, šupinatění a zarudnutí je pryč. Všechno toto výrazně zlepšuje kvalitu mého života. Každá návštěva u Janičky je pro mě obrovským ozdravným balzámem nejen pro pleť, ale i duši. Vřele doporučuji!"
"Jana je profesionálka, která má ještě něco navíc! Vaší pleti, vašemu tělu, porozumí i beze slov. Nepoužívá žádné chemické látky, a po jejím ošetření se budete cítit jako znovuzrození. Fyzicky i psychicky. Studio WaJana mohu jen doporučit."
Simona Knotková
Project manager
"Ráj v centru Slatiny! Budete hýčkáni a takřka ponořeni do vůní magnólie, opuncie, levandule, růže a jiných nádherně vonících krémů a olejíčků. Zažijete kosmetiku spojenou s aroma terapií. Doporučuji dopoledne, aby vám ten blažený pocit co nejdéle vydržel. Mně vydržel až do večera."
Ing. Iris Langerová
Konzultantka